22 березня. LIGHT SOULS від Quartet DEKRU

Березень 22, 2019

22 березня у Києві, Конгрес Хол (President Hotel) відбудеться  шоу Light Souls (Світлі  душі), яке завоювало любов і серця  європейських глядачів!      Його творці – Quartet DEKRU – талановитий і успішний колектив, який працює у жанрі пластичного  візуального театру. Артисти нині знаходяться  на гастролях в Італії, мають виступи у кращих театрах цієї країни, збирають захоплені відгуки. Light souls – це спектакль, який створює багату палітру людських почуттів, де сплелися найчистіші та найщиріші людські емоції; вистава виконується мімами із віртуозною пластикою і бездоганною акторською майстерністю.       Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішнє життя.

Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням.Ось тут і починається мистецтво пантоміми,оскільки воно поза словами.
Марсель Марсо

Quartet DEKRU – був створений в 2010 році. Півфіналісти проекту «Україна МАЄ ТАЛАНТ» III сезон (2011 р.). Нагороди у 9 конкурсах і номінаціях, лауреати безлічі українських і міжнародних фестивалів. DEKRU використовують пантоміму віртуозно, як це робив метр Марсо – як мистецтво вираження почуттів і поглядів, а не засіб вираження слів за допомогою жестів.

Любов Черепахіна – керівник колективу, Заслужений працівник культури України, режисер: «За одну годину вистави у коротких новелах ми бачимо ціле життя, всі її грані: драму і комедію, чесноту і порок, поезію і сатиру. Невидиме стає видимим і – навпаки. У якийсь момент у вас може виникнути відчуття 3D ефекту або навіть доповненої реальності».

З цією програмою вони побували у багатьох країнах. Історія їхнього успіху просто приголомшує! Їм аплодували у Нідерландах, Польщі, Франції, Італії.

А почалося все зовсім незвично – їх першими в житті гастролями став тур на острови Французької Полінезії, відразу після здачі дипломного спектаклю. Найкрасивіші місця на землі: острів Таїті, Мореа, Ріатеа, Нова Каледонія і найвимогливіша публіка, вихована у кращих традиціях театрального мистецтва Франції.

А 16 червня 2016 року в Римі пройшла зустріч Папи Франциска з артистами цирку, музикантами і творчою елітою Італії та Європи. Генеральний продюсер компанії Circo e Dintorni Alessandro Serena запросив Quartet DEKRU взяти участь в шоу-програмі перед виступом Папи в присутності більш ніж 5000 глядачів!

І всюди, куди вони приїжджають, вони чують оплески і захоплені відгуки. І головний з них: «Ви змінили наше ставлення до України, і до українського мистецтва!»Light Souls – це зустріч із дивом, котрого так не вистачає нам, всім хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові…

Березень 22, 2019
Конгрес Хол
от 150 грн.

Замовити квитки

Ім'я

Прізвище

Email

Телефон

Кількість осіб