5 Підказок, як розвинути вишуканий смак

Про смаки не сперечаються, по них лише формують коло спілкування, обирають пару, ба, навіть роботу. Якщо Вас не зовсім влаштовують люди навколо, робочі будні чи сімейне життя, дослідіть гарненько свої смаки в одязі, інтер’єрі, ароматах, книгах. А також – у музиці. Можливо, змінивши їх, Ви вийдете на той рівень життя і спілкування, який буде більше Вас задовольняти?

Підказки від “Музичного саду” допоможуть Вам розвинути вишуканий музичний смак.

Підказка 1. Оберіть свій інструмент

Ви можете не любити скрипку, особливо, якщо серед ваших сусідів було юне обдарування, що вчилось на ній грати. Але не любити всі музичні інструменти – так не буває. Послухайте, як звучить рояль, віолончель, гітара чи саксофон. Обов’язково під час експерименту слухайте виконання майстерних музикантів. Не напружуйтесь, дайте волю своєму серцю обрати. Воно не помилиться і дасть Вам знати про сій вибір мурашками по шкірі. Ви відчуєте це так, як відчувають музиканти на сліпих прослуховуваннях. І повертаються до виконавців. Слухайте свій улюблений інструмент і скоро почнете відрізняти манеру гри різних майстрів.

Підказка 2. Оберіть свого чи своїх музикантів

Хорошу музику зіпсувати може тільки одне – погане виконання. Майстерні оркестри, музичні колективи знають на ймення. Серед них обов’язково знайдеться саме той, що зачепить струни Вашої душі. Згодом Ви будете відрізняти його звучання так, як мільйони людей на планеті відрізняють оркестр Поля Моріа, чи Глена Міллера, скрипку Девіда Гаретта, чи фортепіано Кейко Мацуі. В Україні зараз працює п’ять музичних академій. Це, звичайно, в рази менше, ніж у інших європейських країнах (у Німеччині – 40 консерваторій), Але у наших музикантів є перевага – вони працюють поряд з нами, і ми можемо відвідувати їх концерти.

Підказка 3. Слухайте живу музику при будь-якій нагоді

Тому, хто хоч раз слухав оркестр вживу, не треба пояснювати, чим відрізняється концерт від найкращого запису. Ви можете скільки завгодно дивитись відео з морем. Сучасна знімальна апаратура може передати красу морських пейзажів найкрасивіших куточків світу. Але жива присутність на скромному узбережжі дарує більше – запахи, звуки, можливість поринути у хвилі. Все це дасть Вам жива музика на концерті. Музика – одна із мов, якою Бог розмовляє з людиною. Треба тільки навчитись слухати.

Підказка 4. Складіть свою фонотеку та історію

Оберіть улюблені мелодії на всі випадки життя. Формуйте свої добірки так, як майстрині нанизують перлини: з любов’ю і старанністю. Нехай кожен настрій – романтичний, ліричний, сумний, бадьорий – має свою гаму мелодій. Проведіть експеримент: протягом тривалого часу слухайте витончені класичні твори і записуйте, що нового відбувається у Вашому житті. Цікаві зустрічі, важливі висновки, нові обставини – все записуйте, навіть якщо Вам здається, що з музикою це ніяк не пов’язане. Гарантуємо, Вас вразять результати!

Підказка 5. Замість “потрібних речей” даруйте близьким музику

Що подарувати близьким людям, наприклад, у День закоханих? Подарунок з такої нагоди обирається з душевним трепетом, адже має бути уособленням любові. Ми, отримуючи, визначаємо: ось – паперова любов, ось – квіткова. Ця – для шлунку, а ця – натяк на зовнішність.

“Музичний сад” радить подарувати коханим музику.

Концерт «Salut d’Amour» – чудовий букет для закоханих, складений визнаними у світі майстрами музичної “флористики” – Національним Президентським оркестром. Перлини світової класики додадуть коштовності Вашому подарунку, музика до улюблених кінофільмів – сучасності. А популярні танго і джазові композиції стануть тією родзинкою, що продовжить вечір після того, як затихне остання нота.

Даруйте своїм коханим Моцарта, Баха, Шуберта, Брамса, Дебюссі, П’яццолу й Андерсена! Бо ті, кого ми любимо, варті найкращого!

Назвою концерту стала чарівна «Salut d’Amour» Едуарда Елгара.Концерт в Киеве на День влюбленных

Запрошуємо на «Салют любові»! Вартість квитків дозволяє робити подарунки всім, кого любиш.