3 листопада. Майстри ілюзії та оркестр

Наближається найчарівніша подія осені! Класика, джаз та сучасна магія!

Майстри ілюзії та оркестр – унікальний концерт для дітей і дорослих!  

Беруть участь: провідні українські музиканти – Біг-бенд Національного президентського оркестру  та фокусники-ілюзіоністи The Magic Family визнані артисти оригінального  жанру – дует «Формула любові» –  Михайло та Наталія Жаворонкови, творчість яких високо оцінена в Україні  і за кордоном, та їхній син – Mark Garvas.  Два  покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих!  Артисти працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднуючи найкращі традиції цього жанру.

Репертуар концерту – перлини класичної та джазової музики – є невід’ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, «підсилену» магічними виступами!

Президентський оркестр був створений  у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з різними виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів.  Художній керівник та головний диригент оркестру – Народний артист України Анатолій Молотай, диригент – Максим Гусак.

Яскрава родзинка концерту –  фантастичне лазерне шоу від Lazerman.

Ця подія – перший концерт з проекту Класика Плюс, далі запланована серія заходів для усієї родини, де музика у виконанні віртуозів,  буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконаються у тому, що краса та любов спасуть світ!

Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики.

Саме тому, наш проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!