LIGHT SOULS від Quartet DEKRU – шоу, яке підкорило Европу

22 березня у Києві , Конгрес хол (President hotel) відбулось  шоу Light Souls (Світлі  душі), яке завоювало любов і  сердця  европейских глядачів! Його творці  – Quartet DEKRU – талановитий  і успішний колектив, який працює  у жанрі пластичного  візуального театру, на сьогодні знаходяться  на гастролях в Італії, мають виступи у кращих театрах країни , збирають  захоплені відгуки. Light souls – це спектакль, який зібрав багату палітру людських почуттів, де сплелися найчистіші і щирі людські емоції, виконаний мімами з віртуозною пластикою і бездоганним акторською майстерністю. Сучасний, стильний і актуальний погляд на сьогоднішнє життя.

Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять,доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням.Ось тут і починається мистецтво пантоміми,так як воно поза слів.

Марсель Марсо

Quartet DEKRU – був створений в 2010 році. Півфіналісти проекту «Україна МАЄ ТАЛАНТ» III сезон (2011р.). Нагороди в 9 конкурсах і номінаціях, лауреати безлічі українських і міжнародних і фестивалів. DEKRU використовують пантоміму віртуозно, як це робив метр Марсо – як мистецтво вираження почуттів і поглядів, а не засіб вираження слів за допомогою жестів.

Любов Черепахіна – керівник колективу, Заслужений працівник культури України, режиссер: «За одну годину вистави в коротких новелах ми бачимо ціле життя, всі її грані: драму і комедію, чеснота і порок, поезію і сатиру. Невидиме стає видимим і – навпаки. У якийсь момент у вас може виникнути відчуття 3D ефекту або навіть доповненої реальності »З цією програмою вони побували у  багатьох  країнах . Історія їхнього успіху просто приголомшує!  Їм аплодували в Нідерландах, Польщі, Франції, Італії. А почалося все зовсім незвично – їх першими в житті гастролями став тур на острови Французької Полінезії, відразу після здачі дипломного спектаклю. Найкрасивіші місця на землі: острів Таїті, Мореа, Ріатеа, Нова Каледонія і сама вимоглива публіка, вихована в кращих традиціях театрального мистецтва Франції.А 16 червня 2016 року в Римі пройшла зустріч Папи Франциска з артистами цирку, музикантами і творчою елітою Італії та Європи. Генеральний продюсер компанії Circo e Dintorni Alessandro Serena запросив Quartet DEKRU взяти участь в шоу-програмі перед виступом Папи в присутність більш ніж 5000 глядачів! Light Souls – це зустріч з дивом, якого так не вистачає нам, що живуть в сувору реальність. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається післясмак. Чи то радості, чи то любові …