Мирослава Которович. Концерт «Salut d Amur»

Мирослава Которович – вагоме імя  для української музики. Творчість скрипальки відома як в Україні, так і за кордоном- Мирослава має потужний концертний графік і купу творчих планів. Радіємо з факту нашої творчої співпраці- відбулись чудові концерти, які лишили теплий слід у серцях наших слухачів… «Танго історія» -за участі прекрасного музиканта Ігоря Саєнко та ансамблю «Артехатта»- авторські аранжування відомих композицій Астора П’яццолли –пристрасть, яка переростала в ніжність, розчинювалась у повітрі і завмирала останньою нотою десь ТАМ….в глибині кожного серця…

Концерт «Salut d Amur»- своєрідна музична листівка Києву на 14 лютого-День закоханих – такий собі музичний печворк- найвідоміші твори про велике і палке кохання! Аншлаг і зал аплодував стоячи! «Післання любові» відбулось !

Відкриття «Fantastic  home» і концерт «Картинки з виставки з Мирославою Которович»- осіння скрипкова акварель- музика інакше слухається саме восени…скрипка якось особливо звучить саме о цій-золотій порі- і знову аншлаг і успіх! Що цікаво –навіть непосидюча публіка-діти –слухали не поворухнувшись…Цариця музики-скрипка- має владу над людськими серцями-є таке!