Salut d’Amour

14 лютого відбувся концерт-сувенір «Salut d’Amour»!

«Любовне привітання» – так перекладається назва концерту та однойменного твору Едуарда Елгара. Ми як організатори мали бажання, аби  закохані дарували квитки на концерт один одному, як освідчення у палких почуттях! Хіба це не є прекрасно – подарувати палітру витончених емоцій у виконанні Цариці Музики Скрипки? На нашу романтичну ідею відгукнулась відома скрипалька Мирослава Которович та колектив під її керівництвом «АРТЕХАТТА». Музиканти люб’язно погодились бути у ролі музичного сувеніру!

Романтичний  репертуар складався з найвідоміших п’єс світової класики, таких, як  «Танець Анітри» та «У печері гірського короля» Едварда Гріга, «Вальс» із «Сплячої красуні» Петра Чайковського; також публіку «пригостили» міцним музичним напоєм під назвою «ТАНГО»!

У концерті приймав участь колега Мирослави, чудовий музикант, заслужений артист України – Ігор Саєнко (баян). Разом з ним «АРТЕХАТТА» виконала прекрасні композиції – «Libertango», «Tango pur Cloud», та інші.

І глядачі, і артисти були ДУЖЕ піднесені та щасливі від ЕНЕРГЕТИКИ, яка накрила усіх… це був вечір, які лишаються у пам’яті назавжди!