Sax у великому місті

Саксофон – відносно молодий інструмент – створений менше ніж  200 років тому, перші півстоліття свого існування виборював право на життя і тільки на початку 20 століття увірвався в серця і душі слухачів –поціновувачів прекрасного – завдячуючи хвилі джазу, яка того часу «накрила» світ!

11 листопада у «Музичному саду» заграв оркестр саксофонів-це було вишукано –оксамитово-атмосферно-незабутньо і що сказати, круто! Так сталось, що саме в ці дні,  саксофоністи усього світу,  зазвичай святкують День народження Адольфа Сакса. Багато цікавих заходів: конкурси, концерти, програми – і все- про  саксофон та за участі чудового інструменту! Така собі саксофонові хвиля, яка накриває весь світ!!

Не минула оксамитова хвиля і «Музичний сад» -ми цьому факту радіємо – чудовий диригент Роман Занте(Бельгія) керував рідкісним складом з 12-ти музикантів, які грали на саксофонах 5-ти видів! Вишукана насолода для київської публіки! Погода у Києві була блюзова –міленький дощик дріботів акуратно так по Хрещатику, бульвари поблискували мокрим асфальтом, а ліхтарі додавали цій картинці певної джазовості- сама природа підтримувала нас…саксофонові спогади залишаються теплими акордами у серці…чекаємо наступну хвилю!