Віктор Павлік. Концерт «Акустика»

Виникла ідея: зірки української естради виступають у «Музичному саду» в акустичному форматі . Сказано-зроблено! Від ідеї до втілення – два місяці, буквально через 2 хвилини телефонної розмови, артист дав згоду! З його  словами: « Акустика- це круто» ми стартанули!

Віктор Павлік  став першим артистом цього напряму. Чому саме він? Справа в тому, що його пісні може заспівати кожен українець! Ми перевіряли! Чудовий  склад музикантів: Орест Криса(альт), Маркіян Криса(кахон, перкусія), Олексій Івченко(гітара),Борис Таршис(гітара) в звучанні акустики були прекрасні і незабутні! Щось дивовижне і невимовне з’явилось у відомих композиціях…як третій план у картинах імпресіоністів… «Ні обіцянок , ні пробачень», « Ти подобаєшся мені» , і так, мегахіт «Шикидим» прозвучали по-новому!

Віктор Павлік і його команда здивували своїх поціновувачів – концерт «Акустика» залишив теплий спогад в серцях і душах- теплість, атмосферність, нове дихання старим пісням –  радіємо, що ідея і формат концерту високо оцінені вибагливим київським слухачем!